$1911

was donated
Polacy tu! by Martula 13 years ago

Witam. Jestem Marta i jestem z Polski. Dopiero zaczê³am robiæ bransoletki. Opiszcie jakie¶ triki, sposoby na wykoñczenia bransoletek.

RE: Polacy tu! by Mina 13 years ago

Witam. Có¿, jedna rzecz, ¿e mo¿na zrobiæ, aby tylko zwi¹zaæ je ze sob¹. To jest najprostszy sposób. Innym sposobem wykoñczenia bransoletki jest, aby Pañstwa struny d³u¿ej ni¿ zwykle. Nastêpnie, aby uruchomiæ bransoletkê mo¿na zrobiæ pêtlê na górze bransoletkê. Nastêpnie nale¿y wykonaæ bransoletkê. Po, mo¿na je oplotem, wêze³ koñca i trzymaæ go przez otwór. Jest t³umacz na tej stronie i mo¿na go przet³umaczyæ na jêzyk polski. Potem poszukaj w tutoriale i istniej¹ inne sposoby zakoñczenia bransoletki. Mam nadziejê, ¿e ci pomog³a. =]

RE: Polacy tu! by Mina 13 years ago

Witam. Có¿, jedna rzecz, ¿e mo¿na zrobiæ, aby tylko zwi¹zaæ je ze sob¹. To jest najprostszy sposób. Innym sposobem wykoñczenia bransoletki jest, aby Pañstwa struny d³u¿ej ni¿ zwykle. Nastêpnie, aby uruchomiæ bransoletkê mo¿na zrobiæ pêtlê na górze bransoletkê. Nastêpnie nale¿y wykonaæ bransoletkê. Po, mo¿na je oplotem, wêze³ koñca i trzymaæ go przez otwór. Jest t³umacz na tej stronie i mo¿na go przet³umaczyæ na jêzyk polski. Potem poszukaj w tutoriale i istniej¹ inne sposoby zakoñczenia bransoletki. Mam nadziejê, ¿e ci pomog³a. =]

RE: Polacy tu! by Mina 13 years ago

Witam. Cóz, jedna rzecz, ze mozna zrobic, aby tylko zwiazac je ze soba. To jest najprostszy sposób. Innym sposobem wykoñczenia bransoletki jest, aby Pañstwa struny dluzej niz zwykle. Nastêpnie, aby uruchomic bransoletkê mozna zrobic pêtlê na górze bransoletkê. Nastêpnie nalezy wykonac bransoletkê. Po, mozna je oplotem, wêzel koñca i trzymac go przez otwór. Jest tlumacz na tej stronie i mozna go przetlumaczyc na jêzyk polski. Potem poszukaj w tutoriale i istnieja inne sposoby zakoñczenia bransoletki. Mam nadziejê, ze ci pomogla. =]

RE: Polacy tu! by Mina 13 years ago

Przepraszam za to wszystko, witryna nie jest doskona³y. Nadzieje, ze i zrozumiec, co mówie.

RE: Polacy tu! by Maggie98 13 years ago

Cze¶æ, ja jestem z Polski. Mo¿e mogê Ci jako¶ pomóc? ja kupujê na wykoñczenia zapiêcia w pasmanterii, mo¿na te¿ zobaczyæ na tutorial pod nazw± ^^Adjustable bracelet and a easy way to fastening your bracelet^^ mo¿na te¿ zrobiæ (cienkie) warkoczyki na koñcach i zwi±zaæ je ze sob±, ale nie obiecujê niczego konkretnego! Ja tez ciagle szukam sposobu na wykoñczenia. co do tych z pasmanterii, to trzeba zaszyæ jakby koniec bransoletki i przyszyæ je do niego. Mam nadziejê, ¿e rozumiesz o co mi chodzi=) je¶li nie to popro¶, mam zdjêcie takiego zapiêcia=) Mam nadziejê, ¿e Ci pomoglam:) Jakby co to pisz dalej w tym w±tku.

Advertisement


You must login to reply to this thread!